Boonused ja pakkumised kasiinodes

Iga online-kasiino pärisraha boonuste asutus pakub oma kasutajatele heldeid boonuspakkumisi ja tutvustusi. See meelitab ligi uusi kasutajaid ja julgustab olemasolevaid mängijaid mängimist jätkama. Boonused ja tutvustused toovad kasu mänguplatvormide administraatorile ja kasutajatele endile.

Meie materjalist saate lisateavet kõigi boonuste kohta, millele mängija võib kvalifitseeruda. Soovitame tungivalt selle materjali lõpuni lugeda.

Image

Muud Eesti online kasiino boonused

Spetsiaalsed boonuspakkumised ja kasiino kampaaniad parimal veebikasiino boonused võimaldavad mängijatel raha säästa. Lisaks saavad kasutajad tänu boonustele oma võitu mitu korda suurendada. Sellest jaotisest leiate teavet kõigi online-kasiinode boonuspakkumiste ja -soodustuste kohta. Nii saavad kasutajad Eesti kasiino boonused administraatorilt taotleda järgmisi boonuseid:

 • tervitusboonus. Iga uus kasutaja saab konto loomise eest preemiat taotleda. Tervitusboonus antakse lisaraha või tasuta keerutuste komplektina. Mõnikord piisab boonuse saamiseks registreerumisest hiljemalt online kasiino bonus. Kuid mõnes hasartmänguasutuses on vaja oma mängukontot täiendada;
 • sissemakse boonus. Seda tüüpi boonuspakkumine antakse mängijatele sissemakse tegemise stiimuliks. Sissemakseboonuse saamiseks pead aga oma mängukontot teatud summaga täiendama. See boonus antakse lisaraha kujul. Neid saab kasutada paljudes mängudes;
 • deposiidi boonus puudub. Seda tüüpi boonuspakkumine on kõige kasumlikum. Lõppude lõpuks saate selle tasuta. Mängijad saavad ilma sissemakseta boonuse ilma mängukontot sissemakseta. Boonus võib olla tasu registreerumise ja uute mängijate meelitamise eest. Veelgi enam, selle boonuse saab pühadeks kingituseks;
 • raha tagasi. Paljudes parimates hasartmänguasutustes saavad kasutajad teatud protsendi kaotatud rahast tagasi. Cashback summa võib sõltuda kasutaja staatusest. Tavaliselt tehakse tagasimakseid teatud päevadel. Mõnes online kasiinos võidakse raha tagasi maksta kord nädalas;
 • lojaalsusprogramm. Enamik juhtivaid online kasiinode pakkumisi kohtleb oma kliente austusega. Seetõttu arendavad nad aktiivsetele kasutajatele lojaalsusprogrammi. Selles programmis osalejad saavad lisavõimalusi. Näiteks suurenenud väljamakse limiit, eksklusiivsed boonused ja juurdepääs turniiridele.

Pange tähele, et enamik boonuseid ja tutvustusi antakse teatud piirangute ja reeglitega. Seetõttu peaksid kasutajad hoolikalt läbi lugema nende pakkumiste tingimused. Lõppude lõpuks, kui mängija ei täida kõiki nõudeid, ei saa ta oma võitu välja võtta.

Järeldus

Parimad online kasiino pakkumised kasutavad boonuspakkumisi ja tutvustusi praktiliste turundusvahenditena. Tänu neile saab hasartmänguasutuse administraator kliendibaasi laiendada. Tuleb märkida, et iga online kasiino valib endale saadaolevad boonused ja nende suuruse. Kuid reeglina saavad kasutajad enamikul juhtudel loota järgmistele tutvustustele ja boonustele:

 • sissemakse boonus;
 • raha tagasi;
 • sooduskoodid eksklusiivsete boonuste jaoks;
 • deposiidi boonus puudub;
 • registreerumisboonus;
 • reklaam "Too sõber".
Image

Boonused ja kampaaniad annavad võimaluse suurendada teie võimalust rahalise auhinna võitmiseks. Lisaks võivad nad teie võidud mitmekordselt korrutada. Seetõttu ei tohiks kasutajad neid online kasiino administraatori pakkumisi ignoreerida. 

Kuid mängijad peaksid meeles pidama, et paljud boonused näevad ette konkreetsete nõuete täitmist. Kasutajad peavad täitma kõik boonuse kasutamise tingimused. Vastasel juhul võib mängijal tekkida raskusi raha väljavõtmisega.

Loe ka teemal: Kasiinode allalaadimine

KKK

Kampaaniad ja boonuspakkumised on mobiilse kasiino boonuste lahutamatu osa. Meie eksperdid valisid välja mitu küsimust kampaaniate ja boonuste kohta, mis mängijate seas sageli tekivad. Allpool saate lugeda küsimusi ja vastuseid.

Kes saavad online kasiinodes boonuspakkumisi ja tutvustusi saada?
Kuidas saada online kasiinos boonuspakkumist?
Kas ma saan online kasiinos boonustega võita pärisraha?