Virtuaalreaalsuse (VR) kasiino saidid

Virtuaalreaalsuse saidid muutuvad üha populaarsemaks. Pole üllatav, et hasartmängutööstus on selles suunas juba juhtpositsiooni võtnud ja arendanud virtuaalseid kasiinomänge.

Tõepoolest, kui vaadata mänguturu pakkumisi, siis virtuaalreaalsuse aeg online kasiinodes on juba kätte jõudnud. Paljud saidid on juba käivitanud esimesedvr-kasiinomängud ning arendamisel on ka teised virtuaalreaalsuse tehnoloogiaprojektid. Asjaolu, et saitide vahel on konkurents, näitab nende arengut.

Mis on virtuaalreaalsuse (VR) kasiino

Virtuaalreaalsuse kasiino on täiesti uus lähenemine online-mängudele. Virtuaalreaalsuse abil saidiga ühenduse loomine sukeldub realistlikku, kuid fantastilist maailma. Virtuaalreaalsuse prillides saab mängija minna minevikku või tulevikku, olla kosmosejaamas või mis tahes kujuteldavas maailmas. Selliste kasiinode eeliseks on:

 • usaldusväärsus, kuna projekti kallal töötavad pärisraha professionaalid VR kasiinod;
 • paindlikkus, sest VR-i saab lisavõimalusena ühendada kasiinoga;
 • mitmekülgsus, näiteks rakendamine mis tahes VR-prillide jaoks;
 • lojaalsus, sest VR kasiino loomiseks on olemas piisavad tingimused ja tingimused;
 • eksklusiivsus, kuna vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele töötatakse välja unikaalne projekt.
Image

Kasiino hasartmängude arendajad on juba hakanud massiliselt tootma virtuaalreaalsusmänge. Näiteks tutvustas tuntud pakkuja Microgaming VR-ruletti ja NetEnt 3D VR-pesa. Soovi korral saab nende arendajate ja teiste ettevõtte partnerite mänge integreerida veebikasiino saidile. VR-tööstus areneb kiiresti ja teil on ainulaadne võimalus liituda uuenduslike toodetega mängijate ridadega.

Viimase aasta jooksul on VR veebikasiinode arendusmeeskonnad uurinud erinevaid virtuaalse reaalsuse disainilahendusi. Nad on otsustanud, kuidas selles suunas kõige paremini töötada.

Arvestades, et liides sukeldab mängija nii sügavalt mängu reaalsusesse, peab see olema väga hästi planeeritud, et jätta muljet. Halvasti disainitud tootel võib olla ebaproportsionaalne mõju, näiteks võib mängijate enesetunne halveneda, mis võib mõjutada brändi.

Virtuaalsed kasiinod lubavad revolutsiooni online-hasartmängudes, kuna mängijad saavad nautida slotikaid, lauamänge ja pokkerit peaaegu loomulikus keskkonnas. See viib mängukogemuse uuele interaktiivsele tasemele. Sellist läbimurret võib võrrelda mobiilse tehnoloogia tulekuga, mis võimaldab mängijatel nutitelefoni kasutades oma lemmikkasiinosid külastada.

VR kasiinode tulevik mängimise nõuded

Nautige virtuaalreaalsusega kasiinomängud. Mängige kõiki oma lemmiklauamänge, näiteks:

 • pokker;
 • blackjack;
 • rulett.

Mängides viibite mugavas kasiinokeskkonnas, kus saate ruumis vabalt liikuda.

Samuti on teil võimalus saada oluliseks mängijaks. See tähendab, et sagedamini mängides võite teenida rohkem žetoone. Saate pakkuda oma sõpradele lisatasusid, mida nad saavad endale lubada. Võib-olla olete huvitatud selle suure žetoonide virna kasutamisest VR-kasiinode tasuta keerutuste jaoks.

Image

Fantastiline on see, et saate kohandada oma maailma, alates mütsist, mida teie tegelane kannab, kuni muusikani, mida kuulate ja mida näete ekraanidel. Soovitame luua oma lemmik VR kasiinod Eestis ja seejärel mängida, et teenida ja lõbutseda.

Virtuaalses kasiinos mängimisel võivad nõuded olla väikesed. Need võivad olla kirjutatud mängu kirjelduses ja välja näha näiteks järgmised:

 • Windows 7 SP1 või parem arvuti operatsioonisüsteem;
 • Protsessor Intel i5-4590 või uuem;
 • 8 GB RAM või parem; - NVIDIA GeForce GPU, GTX 980, R9 380 või parem
 • NVIDIA GeForce graafikakaart, GTX 980, R9 380 või võimsam;
 • 6 GB kettaruumi.

Vajalikud võivad olla ka teatud seadmed, nagu peakomplekt, virtuaalsed prillid või võimsa mänguseadme olemasolu. Mängijad saavad kasiinot vaadata vr näiteks Oculus Rift prillides või 3D-s läbi tavalise arvuti. Tavaliselt on kasiino fuajee kujundatud mänguautomaatidega saaliks. Seal näete palju mänguautomaate ja pehmeid diivaneid ning kuulate muusikat.

Järelikult võivad virtuaalse mängu nõuded olla kõrgemad kui online-kasiino puhul. Kuid mängukunsti tõelised asjatundjad hindavad sellist virtuaalse mängu võimalust maksimaalselt.

KKK

Virtuaalreaalsuse pakkumisega hasartmänguturul paremini tutvumiseks vastame allpool populaarsetele küsimustele.

Miks valida virtuaalreaalsusega kasiinosid?
Milliseid peakomplekte on vaja virtuaalses kasiinos mängimiseks?