TonyBet veebikasiino arvustus 2023 – Vajalik info Eesti mängijatele

TonyBet on online kasiino, mille lõi kuulus pokkerimängija Tony G. Pärast seda, kui ta oli kogunud hulganisti praktilisi kogemusi pokkerimaailmast, otsustas ta kõike seda rakendada kasiinofännide rõõmuks.

Tulemuseks on sait, mis sisaldab küllaga slotte, lauamänge ja muid lemmikuid. Eraldiseisev pokkeritarkvara annab märku Tony pühendumisest oma põhialale. Jooksvalt korraldatakse erinevaid eripakkumisi ning tervitusboonus on üsna mahlakas. Kuivõrd nende portaal on korralikult Eestis litsentseeritud, siis saad nautida usaldusväärset mängukogemust. Kirsiks tordil on mobiiliäpp. Loe veel edasi, et saada teada, mis on kasiino juures ka miinuspunktid.

TonyBet veebikasiino arvustus 2023

Milline on TonyBet registreerumise protseduur?

Kui oled alustamas on TonyBeti teekonda, siis võid arvestada, et registreerumine käib pigem hõlpsasti ja ei nõua erilist vaeva. Täiesti uue kasutaja loomine tähendab kahe peamise meetodi vahel valimist: kohese sissemaksega või hilisema sissemaksega. Deposiidita registreerumiseks tuleb kasutada Trustly platvormi. Sealtkaudu suunatakse sind oma kodupanka.

Kui aga soovid registreerudes esmase sissemakse ilusti ära teha, siis saad lihtsalt Trustly kaudu deposiidi teha. Selle toimingu käigus tuvastatakse automaatselt sinu isik. Äärmiselt positiivne on see, et eraldiseisvalt pole vaja oma isikut tõendama hakata. Seejuures näivad koduseid arveid või muid lisadokumente nõudvad registreerumised justkui eelmisest sajandist.

Registreerumise käigus on vaja igal juhul Trustly teenust kasutades omada mõnda Eesti panga kontot. Sobivad LHV, Swedbank, SEB ja Luminor Nordea. Kahjuks ei saa seda Skandinaaviast pärit makseteenust kasutada muude pankade kliendid, näiteks InBank või Coop Pank. Kuigi see on miinus, siis pluss on jällegi pikkade ankeetide puudumine regamisprotsessist.

Arvestada tasub sellega, et Trustly automaatselt ilma täiendava verifitseerimiseta sind panga kaudu tuvastama ei saada. Seepärast pead kasutama mõnda levinud sisenemisvarianti nagu Smart-ID, ID-kaart, PIN-kalkulaator või Mobiil-ID. Lihtsalt vali endale kõige mugavam variant. Kui tuvastamine on korras, siis tuleb lisada oma e-posti aadress.

E-posti aadressi märkimise järgselt saad anda TonyBetile teada, millisel moel soovid, et nad võtaksid sinuga promoteadete saamiseks ühendust. Samas saad märkida ära, et sa ei soovi üldse neilt promopakkumisi. Üldjoontes on TonyBet online kasiinosse registreerumine lihtne. Võrreldes mitmete teiste saitidega on nõutav informatsiooni hulk minimaalne.

TonyBet veebikasiino arvustus

Millised on TonyBet kasiino pakkumised?

Boonused on iga netikasiino alustala. TonyBet Eesti puhul on neil välja panna korralik tervituspakett kõikidele värsketele liitunutele. Lisaks sellele pakutakse jooksvaid kampaaniapõhiseid boonuseid. Küll aga võib julgelt öelda, et regulaarsete boonuste poolest antud sait ei hiilga. Nii mõneski teises portaalis on neid palju rohkem.

Kas TonyBet sissemakseboonus vastab ootustele?

Kõik värskelt liikmeks saanud kasutajad saavad nautida 100% sissemakseboonust kuni 300 euro ulatuses. Selleks on vaja sisestada ka TonyBet veebikasiino boonuskood (RESOLUTION300). Deposiiti võid teha nii EUR, GBP kui ka USD kursiga. Kuivõrd nende tutvustuse materjalides on igal pool naela märk, siis see ei tähenda, et nad nõuaksid GBP sissemakset. See on lihtsalt TonyBet poolt tehtud lohakas lokalisatsioon ja tõlge.

Kuid deposiidi pealt antav boonus pole veel kõik: tervituspaketi osaks on ka 50 tasuta keerutust videoslotikas Turn Your Fortune. Huvitav on see, et need tasuta spinnid kehtivad läbimängimiseta ainult kolm päeva. Tegu on üsna rangelt piiritletud ajaga, kui kõrvutada seda perioodi konkureerivate online kasiinodega. Kui kolm päeva läbi, siis on keerutused ja nendega saadud võidud kehtetud.

Sissemakseboonuse juurde tagasi tulles on oluline märgata, et deposiit peab olema tehtud vaid TonyBet enda portaali kaudu. Sel juhul on alati võimalik oma deposiit pärisrahana välja kanda. Minimaalne sissemakse on seejuures 10 eurot. Kui tahad seda boonust saada, siis pead oma esialgse deposiidi ühe nädala jooksul 10-kordselt läbi mängima. Kasutama peab oma pärisraha kontot.

Boonuse panustamise reegel on aga 25-kordne. Uue kasutajana pead seda täitma ainult kasutades oma pärisrahaga kontot. Kui peaks juhtuma, et sa ei saa 30-päevase perioodi jooksul läbimängimisnõudeid täidetud, siis võetakse kogu boonussumma automaatse miinustehinguna sinu kontolt maha. Hiljem seda kuidagi enam tagasi ei saa, mistõttu tasub kuupikkust nõuet hoolikalt järgida.

Alati tuleb tervitusboonuse nõuded täita slotikate kategoorias, kuna teiste mängude kaudu ei ole võimalik seda läbi panustada. Võib juhtuda, et kaotad oma esialgse sissemakse. Sel juhul saad uuesti sissemakse teha ja läbimängimise nõudmise täitmist jätkata. Võid olla kindel, et kui peaksid järgmise sooritatud deposiidi kaotama, siis boonuskood säilitab oma aktiivsuse kuni aegumiseni. Läbimängimisnõude täitmist saad jätkata kasutades järgnevaid sissemakseid.

Kindlasti jälgi läbimängimisel, et konkreetne slotikas toetaks ikkagi läbimängimisnõude täitmist tervitusboonuse korral. Näiteks ei saa kasutada slotikaid nagu Tree of Fortune, Reactoonz ega Dead or Alive. Täieliku nimekirja leiad TonyBet reglementatsioonist. Arvestada tasub sedagi, et antud tervitusboonust ei saa kasutada üheski muus TonyBet sektsioonis, näiteks spordiennustustes.

Spinnide puhul on põhiline reegel see, et saadud võidud tuleb 35-kordselt läbi mängida. Alles pärast seda slotikates panustamise nõude täitmist kantakse saadud rahasummad sinu pärisrahaga kontole. Korraga ei tohi kahte aktiivset boonust olla. Kui aga peaksid aktiveerima samal ajal veel mõnda boonust, siis toimub eelnevatest aktiivsetest boonustest järele jäänud läbimängimisnõudega summade kokku liitmine.

TonyBet võtab tervitusboonuse juures väga tõsiselt limitatsioone põhimõttel "üks pakkumine seadme ja IP-aadressi kohta". See tähendab, et sa ei pruugi saada esmakordselt aktiveerida seda pakkumist näiteks oma tööarvuti või internetikohvikus. Sellises olukorras proovi uuesti seadmes või interneti ruuteri asukohas, millega saad kindel olla, et seda kaudu pole juba esmakordselt boonust kasutatud. Kui logid aga sisse oma eelnevalt aktiveeritud boonusega, siis ei tule ühtki probleemi ette.

Milliseid jooksvaid kampaaniaid oodata?

Pea kõigis online kasiinodes on vähemalt mingil moel boonuse kampaaniad olemas. TonyBetis on neid mitmete konkurentidega võrreldes vähem, ent siiski saavad püsikasutajad proovida kätte mitmesuguste võimalusega. Üks populaarsemaid püsipakkumisi nii uutele tulijatele kui vanadele olijatele on Trustly pakkumine. Selle käigus antakse 200% sissemakseboonust kuni 400 euro ulatuses.

Selle eesmärk on populariseerida Trustly'd. Minimaalseks deposiidiks on seejuures 10 eurot. Boonuse summa tuleb 30-kordselt läbi mängida enne, kui on võimalik üheski osas seda summat pärisrahana välja võtta või kasutada. See pole lihtsalt "TonyBet registreeruge pakkumine"-tüüpi kampaania, vaid võimalus saada üks kuumemaid boonuseid Eesti turul.

Nimelt antakse lisaks sissemakseboonusele ka 100 tasuta keerutust videoslotikas Narcos. Seejuures on läbimängimisnõue 35-kordne ning need nõuded peavad saama täidetud kolme päeva jooksul. Oluline tingimus on läbimängimise juures seegi, et seda saab täita ainult NetEnt ettevõtte slotikates. Piirangud eksisteerivad ka sissemaksuboonuse läbimängimisel.

Muid regulaarseid kampaaniaid tehakse tihti temaatika põhjal. Näiteks kindla tarkvaratootja slotikatel võib teha turniire, milles jagatakse pärisraha, tasuta keerutusi ja muid hüvesid. Samuti võib kohata hooajalisi eripakkumisi, mille ajal on mõni online kasiino mäng või mängude žanr tavapärasest isukamate tingimustega nautimiseks valmis pandud.

TonyBet ei ole see veebikasiino, kuhu tasuks tulla eesmärgiga pidevates kampaaniate ja boonuste sajus supelda. Aga kui soovid eemal hoida online kasiinodest, kus ei toimu mitte ühtki jooksvat pakkumist, siis TonyBet on hea variant. Siin on mõistuse piires boonuspakkumisi ning kui midagi juba toimub, siis on need üsna ahvatlevate tingimustega.

Miinuspoole pealt on seegi, et TonyBetil pole VIP- ega lojaalsusprogrammi, mille abil oleks võimalik täiendavaid boonuseid saada. Samuti ei anna nad ühtki eraldiseisvat boonust mobiilikasutajatele. Vähemalt on püsikasutajatele sagedasi tasuta spinnide pakkumisi, mis teataval moel mõjuvad otsekui täiendava premeerimise võimalusena pideva kasutuse eest.

Kuhu asetseb TonyBet mängude skaalal?

Mängude koha pealt on TonyBetis kõva valik slotikaid. Sealt ei puudu maailma kuulsa NetEnt sloti tootja mängud, millede hulgast leiad näiteks Cash Noire, Irish Pot Luck ning Rage of the Seas. See on oluline müügiargument, kuna leidub kasiinohaisid, kes just nimelt jahivad eksklusiivsemate tootjate mängude harrastamist, kui läheb netikasiino valikuks.

Teiste tootjate hulgast leiad Play'n GO, iSoftBet, Quickspin ja NYX mänge. Kõik need on tunnustatud tarkvaratootjad, mistõttu ei pea muretsema mängude kvaliteedi ega turvalisuse üle. Kokku leidub nende portaalis erinevaid mänge 1000 ringis ning neid lisandub jõudsalt aasta-aastalt juurde. Mitmesuguste lemmikute hulgas leiad näiteks Moon Princess, Starburst ja Vikings.

TonyBet veebikasiino

TonyBeti mängude vingest repertuaarist ei puudu erinevad lauamängud. Leiad bakaraa, Blackjacki, ruleti ja muid lauamänge. Positiivne on see, et ühest ja samast lauamängust on saadaval erinevaid variante. Võta näiteks rulett. Saab harrastada nii Euroopa VIP ruletti, Astro ruletti kui ka klassikalist Ameerika ruletti. Kõik leiavad endale oma.

Suurim osa lauamängudest on toodetud Relax Gaming ettevõtte poolt. Blackjacki mängude variantides minnakse eriliselt spetsiifiliseks, näiteks on olemas "Single Deck Pro Low Limit" ja "Double Exposure Blackjack Pro Low Limit". Selgelt on näha, kuidas TonyBetis on mõeldud sellele, et mängijate hulgas võib olla väga spetsiifiliste huvide ning oskustega inimesi.

Siiski on mängude valiku juures ka olulisi miinuseid, vähemalt mõningate kitsamate huvide juures. Nimelt puuduvad mängude hulgast sootuks kraapekaardid ja keno. Sellest on kahju, kuna TonyBet soovib olla juhtivate online kasiinode seas. Aga parimates netikasiinodes on vähemalt mõningad variandid neist veidi madalama menukusega kasiino žanridest täiesti olemas.

Kas TonyBet live-kasiino on toimiv?

Live-kasiino rubriik on TonyBet veebikasiino portaalis korralikult välja arendatud. Sealt leiad live-diileritega nii Blackjacki kui ka ruleti laudu. Need on suurepärase kvaliteediga. Kui testisime mänge, siis eriti positiivselt jäi silma see, et neil on eraldi algajate stardilauad. Seal on riskid madalamad, mistõttu on see justkui sõbralik sissejuhatus reaalajas kulgevate mängude maailma.

Madalaimad panused algavad live-kasiino mängudes 10 eurosendist. See kehtib ainult Rapid Auto rulette puhul. Kui teemaks tuleb juba tavaline Rapid Roulette ning Oracle 360 versioon, siis on madalaimaks panuseks 50 senti. Järgmisel tasemel on 1-eurose miinimumpanusega mängud nagu Perfect Blackjack ja Blitz Blackjack Silver.

Mängude valikus leiab ka tõeliselt jõhkrate miinimumpanustega mänge. Näiteks Blackjack Bronze puhul tuleb vähima panusena välja käia tervelt 25 eurot. See on hea variant neile, kes on antud temaatikas juba edasijõudnute tasemel. Maksimaalsed panused on keskeltläbi 1000 eurot, kuid leidub ka erandeid. Näiteks Roulette Silver saad panna kõrgeimaks panuseks lausa 100 000 eurot.

Iseenesest on TonyBet live-kasiino sektsioon täiesti soliidne. Siiski peame kõrvutama alati asju laiemas kontekstis. Kahjuks on neil esindatud ainult kaks live-kasiino mängužanri, millest on lihtsalt rohkem variatsioone saadaval. Veelgi kõvem tase oleks see, kui neil oleks laiem valik algupäraseid live-žanre, näiteks on puudu reaalajas mängitavad bakaraa ning menukate hasartsete telemängude kasiinoversioonid.

Diilerite koha pealt on TonyBet head tööd teinud. Muidugi ei tasu sealt oodata eestlastest diilereid nagu mõne kodumaise online kasiino puhul, ent siiski on seal väga kenad ja atraktiivsed töötajad. Nende live-kasiino mängude klienditugi on tasemel. Kui peaks mängu käigus mingi ootamatu probleem tekkima, siis peaksid sellele üsna koheselt ka lahenduse leidma.

Live-kasiino tarkvara põhineb kahel tunnustatuimal tootjal, milleks on NetEnt ja Lucky Strike. Nende tootjate live-kasiino mängud pakuvad kõrgeimal tasemel visuaalset disaini ja diilerite professionaalsust.

TonyBet kasiino

TonyBet mobiilikasiino ülevaade näitab tugevusi

Kõigepealt on oluline märkida, et TonyBetil on olemas eraldiseisev mobiiliäpp. Nende äppi saad laadida alla nii Androidile kui iOS op-süsteemidele. Seetõttu ei ole ühtki probleemi lõviosal mobiilikasutajatest. Need äpid on tehtud professionaalsel kombel: ligi saad kõikidele põhilistele funktsioonidele, mida TonyBet online kasiinost ootad.

Äpp on disainitud kenasti, säilitades ligipääsu slottidele, lauamängudele ja live-kasiino mängudele. Navigatsioon on mugav. Kui võrrelda navigatsiooni tavalise veebilehe avamisest mobiilse brauseriga, siis on selge, et äppiga on kõik mugavam. Ühest sektsioonist teise liikumine toimib loogiliselt ning mängud ise avanevad kenasti ilma probleemideta.

Põnev on veel seegi, et neil on olemas eraldi pokkeriäpp. Loomulikult haakub see online kasiinode temaatikaga ning paljud kasiinofännid tõmbavad endale ka pokkeri oma. Kui soovid endale alla laadida iOS versiooni TonyBet rakendusest, siis tuleb minna selleks Apple Store keskkonda. Kui aga Androidi, siis on lähenemine veidi teistsugune.

Androidi süsteemil TonyBet kasiino app kasutamiseks on vaja liikuda nende kodulehe alaossa. Sealt saad juba avada lingi .apk failile, mis tuleb alla laadida oma nutitelefoni ning seejärel see installeerida. Kindlasti veendu, et oleksid enne sätetes lubanud tundmatutest allikatest alla laetud failide avamise ning installeerimise oma nutiseadmele.

Lisaks mobiiliäppidele on nad välja tulnud ka täiesti responsiivse veebilehega mobiilsetes seadmetes. Seega, kui sa ei soovi mingil põhjusel endale äppe alla tirida, siis on alati võimalus oma veebisirvijat kasutades lehte samamoodi avada. Portaal toimib ilma tõrgeteta kõikide põhiliste opsüsteemide ning nende viimaste veebibrauserite versioonidega.

Positiivne on see, et kõikvõimalike ekraanisuurustega toimib portaal veatult. Proovisime isekeskis viie erineva telefoniga ning mitte ühegagi ei tulnud ette probleeme TonyBet portaali kuvamisega. Mängud jooksevad hästi. Küll aga tasub meeles pidada, et live-kasiino sektsiooni mängud toimivad üldjuhul tavalisest arvutist paremini. Seal on juba küsimus video protsessimise ja netiühenduste kiirustega.

Lai valik erinevaid maksemeetodeid

Kunagi oli TonyBet tuntud selle poolest, et neil oli eriliselt lai valik erinevaid maksemeetodeid. Pärast optimeerimist on neil jätkuvalt väga kena maksevalikute repertuaar eestlastest kasutajatele. Kõige olulisem on Trustly, sest selle kaudu saad teha sisse- ja väljamakseid oma põhilistest kodupankadest, näiteks Swedbankist, SEBst ja LHVst.

Järgmine olulisuselt on deebet- ja krediitkaardid: Mastercard ning Visa. Seejärel saad kasutada ka online kasiinode maksevõimaluste superstaare Skrilli ja NETELLERit. Lisaks kõikidele eelnevatele on saadaval ka Sofort Überweisung, Paysera, paysafecard, ecoPayz ja Euteller. Seega on kaetud väga suur osa maksemeetodeid, mis peaks sobima pea kõikidele Eesti kasiinode külastajatele.

Väga positiivne on see, et minimaalsed rahasummad on kõikide erinevate maksemeetodite juures võrdsustatud. Miinimum on 10 eurot. Sõltumata maksemeetodi iseloomust on nendega alati võimalik ka väljamakset teha. See on positiivne, kuna on korduvalt näha praktikat, kust pakutakse välja üks kindel grupp sissemakse meetodeid, ent väljamakse omasid on vähem või lihtsalt ei kattu esialgsetega.

Küll aga tuleb toonitada, et neil on suletud ringi poliitika. Teisisõnu tähendab see, et saad teha väljamakse pangakanalile, millega sooritasid ka sissemakse. Näiteks, kui tegid sissemakse Skrilliga, siis saad väljamakse ainult sellele e-rahakotile teha, mitte aga näiteks paysafecard'ile või suvalisele Visa pangakaardile.

Kui tegid kogemata väljamakse, siis seda on teoreetiliselt võimalik tühistada. Seda aga ainult selle momendini, mil väljamakse on reaalselt töötlusesse ära antud. Juba töötlema hakatud väljamakset ei saa enam kuidagi tagasi võtta. Jõudes õigel hetkel väljamakse tühistada, saad enda TonyBet kontole raha tagasi ligikaudu paari minuti jooksul.

Alati on võimalik, et TonyBet saadab sinu väljamakse täiendavasse kontrolli. Selle taga võib olla palju erinevaid faktoreid, mistõttu ei ole mõtet endast välja minna, kui see peaks juhtuma. Mõnikord on see täiesti automaatne kontroll, mille taga pole isegi konkreetset põhjust. Kui neil on mingeid probleeme sinu maksega, siis küsitakse õige pea täiendavat infot. Kui see korras, saad raha ilusti üle kantud.

Millisel nivool on TonyBet kasutaja turvalisus?

Loomulikult uurisime välja, kas TonyBet on ikkagi usaldusväärne portaal. Mõnikord on särava fassaadi taga halbade kavatsustega inimesed. Alati tasub ettevaatlik olla, kuid meie uuringu tulemusel selgus, et TonyBeti puhul ei pea üldse ettevaatlik olema. See on täiesti usaldusväärne ja legaalne online kasiino, mis tegutseb Eestis õiguspäraselt.

Põhjus on lihtne. Nad on saanud Eesti Maksu- ja Tolliametilt tegutsemisloa. Juba selle saamine näitab, et tegu on tasemel ettevõttega. Samuti on selge, et MTA ja TonyBeti vahel on pandud üles riiklik elektrooniline audit- ja arvestusesüsteem. Lisaks eelnevale on neil kasutusel kõrge tasemega SSL-krüptsioon, mis tagab sinu andmete turvalise liigutamise.

Turvalisus ei koosne muidugi ainult andmete ja maksekaartide turvameetmetest. Ka mängija enda tervis ning ohutus on osa üldisest turvalisusest. Sellega on TonyBetis väga head lood. Saad vajadusel panna enda mängimisele piiranguid peale ning saada nende abimaterjalide kaudu hüva nõu selle kohta, kuidas sõltuvusprobleemi korral abi saada.

TonyBet veebikasiino 1

Mida arvata netikasiino ülesehitusest?

TonyBet veebikasiino ülevaade näitab selgelt, et nende portaal kuulub pigem klassikaliste disainilahenduste hulka. Samas on see nende tugevus, kuna vilunumad kasiinode külastajad leiavad kergesti vajaliku info ning mängud ülesse. Kuid kogu struktuur on piisavalt lihtne, et olla selgesti arusaadav ka neile, kes on alles astumas veebikasiinode maailma.

Hea on see, et nende mängud on kategoriseeritud ka tootja põhiselt. Lisaks sellele saad eraldi vaadata uusi mänge, boonusslotte, lauamänge ja VIP slotte. Üldjoontes on olemasolev struktureerimine korralikult tasemel. Ent siiski võiks olla rohkem alakategooriaid, näiteks kõige populaarsemad mängud. Positiivne on näha aga alarubriiki eelmise päeva ja nädala suurimate võitjatega.

Kuidas töötab kasiino klienditugi?

Meie testid näitasid, et TonyBet klienditugi on täiesti toimiv. Aga live-vestlusaken ei töötanud eesti keeles. Kodumaises keeles teksti kirjutades saabus vastuseks ikkagi ingliskeelne tekst. See on oluline miinus, kuna tegu on MTA poolt litsentseeritud online kasiinoga. See võiks olla siiski pidevalt eestikeelse toena saadaval.

Kui see kõrvale jätta, siis on täiesti võimalik eesti keeles saada klienditeenindust e-kirja teel. Telefoninumbrit neil Eesti klientidele pole. Üldjoontes saabuvad e-kirjadele vastused paari tunni jooksul. Väljaspool tööaega nendega kontakteerudes on muidugi vaja kauem oodata, kuniks keegi on kirja näinud ning leiab aega sellele ka vastata.

KKK TonyBet kohta

Kuidas maksimeerida TonyBet kasiino boonused?
Milline on TonyBet sloti valik?
Mis on kõige kiirem väljamakse meetod?